5.1.2024 eCENTRE má nový vizuální styl, nové služby a nový směr. O čem je řeč? O možnostech šetřit v dalších komoditách, přivydělat si s našimi službami, nebo využít unikátní benefity a programy, které vám doslova mohou změnit život. Proč? Protože změnou jsme my sami.

Nová vizuální identita

V záři jsme vás prostřednictvím sociálních sítí eCENTRE informovali o změně naši vizuální identity, kterou nyní postupně začleňujeme do všech forem naší práce. Tato proměna je pro nás důležitá. Představuje totiž jak vizuálně novou identitu, tak i nový směr, kterým chceme jít. Je naší změnou navenek i uvnitř.

Avšak změna v životě, osobním či  pracovním, stejně jako změna v celé naší společnosti, nepříjde nikdy sama. Rohodneme se pro ni díky nečekanému impulsu, velkému odhodlání a silnému motivu. Naším velkým motivem bylo uvědomění, že se změnila doba a lidé si víc než kdy jindy cení svého času, je pro ně důležitý worklife balance a nechtějí věnovat většinu svého života (min. 8 hodin denně) jen práci, natož takové, která je třeba neneaplňuje. A proto jsme se rozhodli pro nový přístup.

5 pilířů prosperity

Naše změna se promítá do 5 pilířů, o kterou se můžeme kdykoliv opřít a které s lidmi v eCENTRE naplňujeme. Lidé do práce nechodí jen pracovat. Jsou dny, kdy si (v rámci pracovní doby) užívají masáž, jógu, cvičení, nebo skupinový koučink zaměřený nikoliv na práci (!), nýbrž na to, co si chtějí změnit ve svém životě. Strategie 5 pilířů pomáhá jak lidem uvnitř, tak firmě jako celku, a tím i vám klientům, a dalším partnerům.

Chcete-li se o strategii 5 pilířů dozvědět více, sledujte naše sociální sítě nebo navštivte naše webové stránky ecentre.cz 

Facebook    Instagram