FOTOVOLTAIKA, TEPELNÉ ČERPADLO

Nová fotovoltaika nebo tepelné čerpadlo bez zbytečného papírování, porovnávání výhodnosti jednotlivých dodavatelů a vyřizování dotací. 

elektřina

NOVÁ FOTOVOLTAIKA NEBO TEPELNÉ ČERPADLO BEZ STAROSTÍ

Uvažujete o pořízení fotovoltaické elektrárny nebo tepelného čerpadla, ale nejste si jistí, zda byste se v tom všem papírování sami vyznali? Nechte starosti na nás, pomůžeme vám s veškerým papírováním, porovnáním výhodnosti jednotlivých dodavatelů i s vyřízením dotací. 

Spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi na trhu v ČR. Rozhodujícími kritérii jsou kvalita poskytovaných služeb, zkušenosti, cena a rychlost realizace zakázky včetně záruk.

JAK JE TO S NÁVRATNOSTÍ?

Návratnost investice do fotovoltaiky či tepelného čerpadla je zcela individuální a závisí na mnoha faktorech, avšak průměrná doba návratnosti se pohybuje mezi 7 – 10 lety. Vzhledem k neúprosnému růstu cen energií se dá předpokládat, že se perioda návratnosti bude zkracovat a díky využití dotace se ještě sníží. Životnost tepelných čerpadel dosahuje zpravidla více než 15 let, u fotovoltaik je záruka na garantovaný minimální výkon 80 %, po dobu 30 let.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

l

JEDNODUŠE VYPLNÍTE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Na základě formuláře vás kontaktujeme

w

ZODPOVÍME VÁM VŠECHNY VAŠE DOTAZY

i

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM ZAJISTÍME FOTOVOLTAIKU, TEPELNÉ ČERPADLO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA FOTOVOLTAIKY, TEPELNÉHO ČERPADLA

stačí vyplnit a odeslat několik údajů a my se vám do 2 dnů ozveme

DALŠÍ VÝHODY SLUŽBY LICIT

které mohou být už brzy i vaše

Garantovaná cena

K TOMU VŠEMU VÁM MŮŽE LICIT ZAJISTIT I DODÁVKY ENERGIÍ S CENOU ZE SDRUŽENÉ POPTÁVKY

Férová nabídka
vždy férová nabídka bez Sankcí a dalších poplatků
On-line komunikace
Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova NEBO KANCELÁŘE
Osobní přístup
Osobní přístup ke každému klientovi

klientů už využívá službu LICIT

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

díky čemuž se už o elektrickou energii nebudete muset vůbec starat

UŠETŘÍTE

Ročně jde možná o pár stovek. Ale proč platit peníze zbytečně navíc? Čísla hovoří jasně. Společně jsme díky sdruženým poptávkám ušetřili už více než 1,5 miliardy Kč. Proč? Protože čím víc nás je, tím lepší máme pozici pro vyjednávání.

NEŘEŠÍTE

Už žádné obavy z právnických kliček, žádná byrokracie a papírování, žádné průzkumy trhu nejvýhodnějších dodavatelů. Vše řešíme za vás tak, aby pro vás podmínky i ceny byly výhodné a bez háčků.

Z
NERISKUJETE

Zázemí nám poskytuje největší e-aukční síň v České republice eCENTRE, a.s., která je jedničkou na trhu už od roku 2006. Společně tvoříme jedinečný tým, který se o vás postará za všech okolností.

NEUTRÁCÍTE

Výhodné podmínky i ceny jsou samozřejmostí. Služba LICIT Elektrická energie je pro vás navíc úplně zdarma. Jak je to možné? Veškerý provoz platíme z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé aukcí.

VYZKOUŠEJTE LICIT JEŠTĚ DNES!

Čím víc nás je, tím víc ušetříme