FOTOVOLTAIKA, TEPELNÉ ČERPADLO

Spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi na trhu v ČR. Rozhodujícími kritérii jsou kvalita poskytovaných služeb, zkušenosti, cena, rychlost realizace a záruky.

elektřina

JAK VÁM ZAJISTÍME FOTOVOLTAIKU NEBO TEPELNÉ ČERPADLO?

Neustálý růst energií na světových trzích a velká nejistota s dodávkami zemního plynu pro nás připravili další výzvu, která Vám může rovněž přinést jistou výhodu a úsporu finančních prostředků. Od roku 2022 rozšiřujeme naše služby o nabídku montáže fotovoltaik a tepelných čerpadel, včetně vyřízení dotací. 

Návratnost investice do fotovoltaiky či tepelného čerpadla je zcela individuální a závisí na mnoha faktorech, avšak průměrná doba návratnosti se pohybuje mezi 7 – 10 lety. Vzhledem k neúprosnému růstu cen energií se dá předpokládat, že se perioda návratnosti bude zkracovat a díky využití dotace se ještě sníží. Životnost tepelných čerpadel dosahuje zpravidla více než 15 let, u fotovoltaik je záruka na garantovaný minimální výkon 80 %, po dobu 30 let.

JEDNODUŠE VYPLNÍTE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

'

Na základě formuláře vás kontaktuje specialista licitu

SPECIALISTA VÁM ZODPOVÍ VAŠE PŘÍPADNÉ DOTAZY

i

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM ZAJISTÍME FOTOVOLTAIKU, TEPELNÉ ČERPADLO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA FOTOVOLTAIKY, TEPELNÉHO ČERPADLA

stačí vyplnit a odeslat několik údajů a my se vám do 2 dnů ozveme

DALŠÍ VÝHODY SLUŽBY LICIT

které mohou být už brzy i vaše

Garantovaná cena

K TOMU VŠEMU VÁM MŮŽE LICIT ZAJISTIT I DODÁVKY ENERGIÍ S CENOU ZE SDRUŽENÉ POPTÁVKY

Férová nabídka
vždy férová nabídka bez Sankcí a dalších poplatků
On-line komunikace
Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova NEBO KANCELÁŘE
Osobní přístup
Osobní přístup ke každému klientovi

klientů už využívá službu LICIT

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

díky čemuž se už o elektrickou energii nebudete muset vůbec starat

UŠETŘÍTE

Ročně jde možná o pár stovek. Ale proč platit peníze zbytečně navíc? Čísla hovoří jasně. Společně jsme díky sdruženým poptávkám ušetřili už více než 1,5 miliardy Kč. Proč? Protože čím víc nás je, tím lepší máme pozici pro vyjednávání.

NEŘEŠÍTE

Už žádné obavy z právnických kliček, žádná byrokracie a papírování, žádné průzkumy trhu nejvýhodnějších dodavatelů. Vše řešíme za vás tak, aby pro vás podmínky i ceny byly výhodné a bez háčků.

Z
NERISKUJETE

Zázemí nám poskytuje největší e-aukční síň v České republice eCENTRE, a.s., která je jedničkou na trhu už od roku 2006. Společně tvoříme jedinečný tým, který se o vás postará za všech okolností.

NEUTRÁCÍTE

Výhodné podmínky i ceny jsou samozřejmostí. Služba LICIT Elektrická energie je pro vás navíc úplně zdarma. Jak je to možné? Veškerý provoz platíme z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé aukcí.

VYZKOUŠEJTE LICIT JEŠTĚ DNES!

Čím víc nás je, tím víc ušetříme