I v tomto roce končí fixace mnohým spotřebitelům a firmám. Mají tak před sebou rozhodnutí, zdali zůstat u stávajícího dodavatele, či přejít k dodavateli novému.

Nákupní ceny dodavatelů se nyní pohybují na úrovních 3150 Kč za 1 MWh elektřiny a 1250 Kč za 1 MWh plynu (ceny jsou uvedeny bez DPH). V současnosti většina dodavatelů přistupuje k úpravě svých ceníků. Nelze však očekávat skokové snížení ceny pro koncové uživatele. Zlevňování bude rozmělněno v průběhu celého roku. Už nyní lze sjednat fixace na 1 rok s cenami pod tzv. stropem.

Služba LICIT využívá sílu sdružené poptávky, aby dokázala svým stálým, ale i novým zákazníkům nabídnout co nejlepší cenu za obě komodity. V současné chvíli se jeví jako optimální varianta fix na 1 rok.

Vyzkoušejte službu LICIT a zkuste se nezávazně informovat

LICIT o zákazníky pečuje dlouhodobě, šetří nejen jejich peníze, ale především čas. Chcete poradit nebo se na něco zeptat? Můžete se na nás obrátit na čísle 800 303 070, emailem na info@licit.cz nebo rovnou kontaktním formulářem na stránce
https://licit.cz/elektricka-energie/
https://licit.cz/zemni-plyn/

Nově jsme rozšířili naše služby o nabídku montáže fotovoltaik a tepelných čerpadel, včetně vyřízení dotací a to jak pro domácnosti, tak i firmy a veřejnou správu. Kontaktovat nás můžete přes tento odkaz https://licit.cz/fotovoltaiky-teplena-cerpadla/

Váš LICIT by eCENTRE