Rok 2020 je skoro za námi, a proto bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši důvěru.

Posledních 365 dní bylo pro všechny z nás náročných a plných změn.  Jsme rádi, že jste součástí LICITU, který díky síle sdružené poptávky umožňuje šetřit váš čas a nemalé finanční prostředky. Čím víc nás je, tím víc ušetříme.

Sdílejte své zkušenosti s ostatními

V průběhu roku jste se v našich zprávách mohli dozvědět, jak fungují nejrůznější praktiky prodejců energií, které využívají k získání nových zákazníků. Mnohdy prodejci spoléhají právě na to, že lidé v předvánočním období řeší zcela jiné věci a nabídku z nepozornosti podepíší nebo po telefonu odsouhlasí. Pokud máte někoho ve Vašem okolí, komu se nepozdává nabídka od prodejce energií, předejte mu na nás kontakt a my s ním nabídku (cenu) ověříme včetně podmínek smlouvy.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte přímo na svého obchodního partnera LICITU a aukční síně eCENTRE, a.s. nebo na naši zákaznickou linku 597 075 400. Více informací najdete také na našich webových stránkách LICIT.CZ

Podělte se o vaše zkušenosti, tím můžete blízkým či přátelům ušetřit starosti, čas a peníze. Veškeré služby LICITU jsou zcela zdarma.