Volejte zdarma 800 303 070

Tankujte levněji i Vy

Jsme největší sdružení spotřebitelů v ČR (je nás víc než 75 tisíc) a díky tomu
umíme vyjednat ceny, na které běžný zákazník nemůže dosáhnout.

Které sítě benzínek v ČR jsou nejpočetnější
a KOLIK PENĚZ NA NICH UTRATÍME?

V České republice existuje  3931 veřejných benzínových stanic. V přepočtu na rozlohu naší země tak připadá na každých 29 km2 jedna benzínová stanice.

Nejčastěji člověk potká čerpací stanici značky Benzina patřící Unipetrolu – PKN Orlen (Polsko) nebo stanici zn. MOL, Pap Oil a Slovnaft, které společně spadají pod koncern MOL (Maďarsko). Třetí největší síť stanic zajišťuje česká společnost ČEPRO, a.s., která pod obchodním názvem Euro Oil nabízí 192 benzínek napříč ČR. EuroOil je tak největší českou sítí benzínových stanic.

České domácnosti za PHM ročně utratí 69,9 miliard korun. Jednu domácnost tak benzín či nafta stojí ročně téměř 16 tisíc korun. Měsíčně tak z rodinných rozpočtů vydáme na PHM v průměru 1330 korun.

Zásadními motivy pro to, kde tankujeme, je přitom pro nás právě cena a kvalita pohonných hmot, ale i kvalita kávy a poskytovaných služeb na benzínových stanicích.

3 snadné kroky

Jak ušetřit za pohonné hmoty

1. CHCETE TANKOVAT LEVNĚJI?

Už brzy se uskuteční aukce na levnější benzín a naftu pro lidi. I Vy tak můžete mít levnější pohonné hmoty zcela ZDARMA.

2. registrujte se zdarma

Pokud chcete mít stejně výhodné ceny jako ostatní spotřebitelé v LICITU, stačí si jen zdarma zaregistrovat.

R

3. začněte šetřit společně s námi

Jakmile získáme ceny v aukci, vyzveme Vás k doplnění údajů a pak už vše vyřídíme za Vás. Tankujte kvalitní benzín levněji i Vy.

ČÍM VÍC NÁS JE, TÍM VÍC UŠETŘÍME

Začněte šetřit společně s námi, už jsme ušetřili více než 1,48 miliardy Kč.

napsali o nás

Proč se k nám přidat

úspora, ochrana, bezpečí, jistota

UŠETŘÍTE

Měsíčně jde možná o pár stovek. Ale proč peníze posílat tam, kde jich mají dost? Čísla hovoří jasně. Společně jsme ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč. Proč? Protože čím víc nás je, tím lepší máme pozici pro vyjednávání.

NEŘEŠÍTE

Máte obavy z pokut, složitých smluv a právních kliček? Postaráme se, aby vše dopadlo podle Vašich představ. Máme zkušenosti a víme, jak vyřešit všechny situace. Navíc spolupracujeme s renomovanou právní kanceláří.

NERISKUJETE

Garantujeme, že všechny případné problémy bereme na sebe. Žádný strach, že byste snad zůstali potmě, bez telefonu nebo se smluvní pokutou na krku. Je nás hodně a máme svou sílu.

i

NEUTRÁCÍTE

Naše služby Vás nestojí ani korunu. Veškerý provoz platíme z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé v aukcích.

čísla mluví jasnou řečí

kDE MŮŽETE ŠETŘIT ČAS I PENÍZE?

Neřešte náklady, které nemusíte. Zjednodušte si život a starosti nechejte na nás.

ENERGIE

Spolu s námi šetřete až 40 % za plyn nebo elektřinu.

VOLÁNÍ A PHM

Společně měníme trh! Šetřete až desítky % za volání a PHM. Připravujeme!

AUKČNÍ NÁKUPY

Jste firma nebo organizace veřejné správy? Šetřete s námi až 25 % na potravinách.

5 garancí pro všechny naše členy

úspora, jistota, komfort, bezpečí, ochrana

100% Garance jistoty úspor

Čísla hovoří jasně. Členů LICITU, kteří díky tomu ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč,  je už více než 35.000. Například jen na energiích dosahuje úspora až 40 %. Funguje to jednoduše, čím víc nás je, tím lepší cenu dostaneme.

100% garance bezplatných služeb

Naši členové mají k dispozici všechny služby zcela bezplatně. Veškerý provoz komunity včetně zákaznické podpory je financovaný z aukčních poplatků, které hradí dodavatelé. Členové LICITU vůbec nic neplatí, jen šetří.

100% garance kompletního zastoupení

Žádné papírování, žádné dohadování s dodavateli, žádné starosti. Vše důležité řeší za členy komunity tým zákaznické podpory LICITU. Máte tak k dispozici vše nezbytné na jednom místě, nikam nemusíte chodit. Stačí jen zavolat na naši bezplatnou linku nebo napsat na naši podporu a my už se o vše postaráme.

100% garance právní ochrany

O naše členy je dobře postaráno. Jedním z našich hlavních právních garantů je totiž největší právní kancelář v ČR. I díky této armádě právníků jsme schopni nabídnout garanci nepřerušení dodávek při změně dodavatele a garanci odpovědnosti za škodu, která je hrazená z našeho garančního fondu.

100% garance transparentnosti a nezávislosti

Jedním z důvodů, proč jsme vytvořili LICIT bylo, že už jsme měli dost nefér praktik podomních prodejců, arogantních dodavatelů a neprůhledných srovnávačů. Proto členům komunity garantujeme maximálně transparentní přístup a naprostou nezávislost na dodavatelích.

Přidejte se k nám. nic neplatíte a hned šetříte.

co říkají členové licitu

Šla jsem do LICITU i proto, aby si ti nedotknutelní nebyli tak jistí.“

Uspořené peníze se nám v rodinném rozpočtu ztratily poměrně rychle, nedokážu tedy ani přesně říct, na co jsme je využili. Nejspíš ale na synovy koníčky, tedy hokejovou výstroj.“

Na elektřině a plynu v bytě ušetřeno už 13.781 Kč.

BOHDANA BONIATTI vedoucí regionální televize

„Jsem rád, že jsem součástí LICITU. Společně bojujeme za práva nás, spotřebitelů, a měníme energetický trh. Za elektřinu a zemní plyn jsme ušetřili celkem 26.192 korun. Ušetřené peníze jsem využil na letní dovolenou s mými děvčaty. Holky byly z moře nadšené.“

Na elektřině a plynu v rodinném domě ušetřeno už 26.192 Kč.

TOMÁŠ PANÁČEK právník

„Na energiích jsem uspořil 21.650 Kč svým rodičům, kteří předtím o této možnosti úspory vůbec nevěděli. Peníze pak mohli použít na bydlení a něco málo také na dovolenou. Kdo by nechtěl šetřit?“

Na elektřině a plynu v rodinném domě ušetřeno už 21.650 Kč.

ALEŠ TVRDÝ majitel květinářství

Licit nejsou jen domácnosti

šetříme peníze i firmám a veřejné správě

Zjistěte nezávazně kolik ušetříte díky licitu

R

Vyplňte vaše údaje a získejte možnost tankovat levněji

R

Čím víc nás je, tím víc ušetříme (už je nás více než 75 000)

R

Průměrná roční úspora pro jednu domácnost je 4770 Kč

1.Fakturační údaje

Česká republika

2. Rekapitulace

Produkt Cena celkem
PHM  × 1
Mezisoučet
Cena celkem