Příležitost pro každého

Hledáme ty, kteří hledají nás

To je heslo, kterým se řídíme. Žádná příležitost nespadne jen tak z nebe. Člověk si jí musí minimálně přát.

Jsme tým lidí, kteří stojí za komunitou více než 75 tisíci chytrých spotřebitelů, komunity LICIT. Zároveň jsme ti, kteří už od roku 2006 přinášejí na trh České republiky stále nové a nové příležitosti, ať už v oblasti snižování nákladů, nebo v oblasti podnikání jako takového.

Chceme měnit svět k lepšímu, dělat smysluplnou činnost, pomáhat lidem a zároveň budovat pro všechny strany přínosný byznys a vydělávat peníze na to, abychom si společně, ale i každý sám plnili své cíle a sny.

A právě proto hledáme ty, kteří „hledají nás“.
Lidi, kteří k nám skvěle zapadnou, mají chuť se učit a nebojí se výzev.

Staňte se členem týmu

Osobní i profesní růst

Nabídka pracovních míst (HPP / brigáda)

Učte se od nejlepších a buďte součástí firmy, která je lídrem na trhu v oblasti aukcí. Nabízíme příležitost stát se členy realizačního týmu. Zde se rodí nápady, komunikujeme se členy komunity LICIT a realizujeme aukce na cokoliv, co si umíte představit. Staňte se součástí největší aukční síně eCENTRE, a.s.

Buďte obchodním partnerem

Svoboda

Nabídka obchodní příležitosti.

Chcete si vybudovat vlastní podnik? Nebo hledáte jen přivýdělek, ale chcete mít absolutní svobodu? Pak jste na správném místě. Staňte se obchodním partnerem eCENTRE a pomáhejte lidem i firmám šetřit peníze.

Spolupracujte jako dodavatel

Fair Play

Nabídka účasti v elektronických aukcí

Členům komunity LICIT nabízíme čím dál větší portfolio služeb a produktů. Zároveň tak rozšiřujeme příležitost i pro dodavatele různých komodit. Přidejte se k nám a využijte možnost získat férovou cestou stovky a tisíce nových klientů v jednom čase na jednom místě. V aukci.