ČÍM VÍC NÁS JE, TÍM VÍC UŠETŘÍME

už od roku 2006 šetříme náklady domácnostem, firmám i veřejné správě

KDO JSME? 

skupina lidí, kteří věří tomu, co dělají

Jsme tým lidí, který již od roku 2006 buduje jedničku na trhu v oblasti optimalizace nákupu a nastavování nákupních procesů pro domácnosti, firmy i veřejnou správou. Touto jedničkou je e-aukční síň eCENTRE, a.s., která stojí za službou a komunitou LICIT, a které důvěřuje více než 40 tisíc domácností, 260 měst a obcí, kraje, ministerstva i největší hotelové řetězce z celé České republiky. 

klientů po celé republice

obchodních partnerů

kmenových zaměstnanců

CO DĚLÁME? 

snižujeme náklady, šetříme čas, vytváříme nové příležitosti na trhu

Jeden zmůže pouze málo, ale když se sdružíme, můžeme pak na trhu leccos ovlivnit. A my jsme ti, kteří našli cestu, jak spojit tisíce domácností, firem i organizací měst a obcí a zajistit jim lepší ceny a podmínky v různých komoditách. Jak jsme to dokázali? Klíčem je sdružená poptávka a elektronická aukce, která zajišťuje pro všechny férové a transparentní podmínky a především také výhodné ceny. Našim klientům tak nabízíme zcela unikátní službu, která šetří starosti, čas i peníze.

1,5 mld. Kč

JSME UŠETŘILI NAŠIM KLIENTŮM

7.000

AUKCÍ UŽ MÁME ZA SEBOU

6,9 mld. Kč

PROŠLO NAŠIMI AUKCEMI

PYŠNÍME SE HNED NĚKOLIKA PRVENSTVÍMI

hlavní milníky naší bohaté historie

PRŮMĚRNÉ ÚSPORY NAŠICH KLIENTŮ

v jednotlivých komoditách

ZEMNÍ PLYN

12.190 Kč

ZA 2 ROKY

ELEKTŘINA

3.804 Kč

ZA 2 ROKY

PLATEBNÍ SLUŽBY

20 %

KAŽDÝ MĚSÍC

AUKČNÍ NÁKUPY

17 %

KAŽDÝ MĚSÍC

ČEHO SI CENÍME ZE VŠECHNO NEJVÍCE?

našich klientů, o které se staráme s maximální péčí

Klademe velký důraz na maximální servis a péči o každého člena LICITU. Těch si ceníme nejvíce. Chcete se i vy stát součástí největší e-aukční síně v České republice a zároveň komunity LICIT, která sdružuje domácnosti, firmy a veřejnou správu a zajišťuje jim lepší ceny a podmínky v různých komoditách? Pak se můžete stát naším klientem nebo obchodním partnerem. Nezáleží na tom, odkud jste, rádi se s vámi spojíme a vše potřebné vysvětlíme.