HLEDÁME

parťáky, nadšence, kolegy pro dlouhodobou spolupráci

Jsme tým lidí, který již od roku 2006 buduje jedničku na trhu v oblasti optimalizace nákupu a nastavování nákupních procesů pro domácnosti, firmy i veřejnou správou. Jsme e-aukční síň eCENTRE, a.s., která stojí za službou a komunitou LICIT, a které důvěřuje více než 40 tisíc domácností, 260 měst a obcí, kraje, ministerstva i největší hotelové řetězce z celé České republiky.

Do našich řad hledáme nové parťáky, nadšence, a kolegy, kteří hledají přivýdělek a kteří se nadchnou pro naše služby stejně, jako my.

Studenty

do Junior programu

Chceš proniknout do světa obchodu? Získat zkušenosti od lidí, kteří se v oboru pohybují několik let? Je tvým snem organizovat si práci podle svého času a chuti?

Více informací

Super mámy

na/po mateřské do Junior programu

Hledáš způsob, jak na/po mateřské rozjet vlastní kariéru, která Tě nebude časově jakkoli omezovat? Chceš se uplatnit v oblasti obchodu?

Více informací

Obchodníky

Toužící po novém produktu pro své klienty

Chceš svým klientům nabídnout „něco navíc“ a odlišit se tak od konkurence? Zajímáš se o další způsob získání reziduálního příjmu?

Více informací

Aktivní lidi

V (před) důchodovém věku nebo OZP

Chceš zúročit své životní zkušenosti? Zajímá Tě smysluplné využití volného času? Jsi rád/a mezi lidmi? Hledáš přivýdělek v (před)důchodovém věku?

Více informací

NABÍZÍME TI

Flexibilitu

Pracuj z domu, kavárny, nebo odkud budeš chtít. Sám si navíc zvolíš, kolik hodin budeš chtít práci věnovat.

Přivýdělek

Průměrně si u nás vyděláš 400 Kč / hod. V začátcích tak můžeš mít například 2.000 Kč za 5 hodin práce.
Fér přístup

Vždy hrajeme fér. Proto ani naše jedinečné služby nemají žádné háčky.

Vzdělávání

Využívat můžeš průběžná školení, díky kterým budeš rozvíjet své dovednosti a zvyšovat svou odbornost.

Ilustrační obrázek káva

ZVEME TĚ NA KAFE

Udělej si chvilku a nechej se pozvat na kávu a něco dobrého k tomu. Během chvilky Ti jednoduše vysvětlíme, co spolupráce s námi obnáší a co Ti může přinést. Stačí, když nám napíšeš na email marketing@ecentre.cz.

Těšíme se, že se brzy poznáme!