Volejte zdarma 800 303 070

Kdo další chce neomezené volání a 3 GB za 86 Kč měsíčně? PROČ NEMŮŽEME MÍT CENY JAKO VEŘEJNÁ SPRÁVA?

Pojďme si společně vyjednat podobně „bláznívý tarif“,
který vylicitoval Andrej Babiš pro Ministerstvo financí.

napsali o nás

Neomezené volání……54 Kč/měsíc
3GB Dat……32 Kč/měsíc
10GB DAT……109 Kč/měsíc

Toto je nabídka T-Mobilu pro 5000 zaměstnanců ministerstva financí na dobu 4 let.
Je nás více než 75 tisíc spotřebitelů! Do aukce na levnější mobilní tarify se však zatím žádný operátor nepřihlásil.

Připojte se k naší výzvě i Vy!

Napsali jsme otevřený dopis

ČESKÉMU TELEKOMUNIKAČNÍMU ÚŘADU.

Přidejte se k naší výzvě. Více na odkaze https://licit.cz/otevreny-dopis-ctu/ 

Přišel čas si konečně dupnout

V ČR jsou tři velcí operátoři. Jenže místo toho, aby mezi sebou konkurovali, tak si na konkurenci jen hrají. Už je na čase říct jim dost. Teď si konečně můžeme dupnout a vyžádat opravdu levný tarif. Ne ty směšné a předražené neomezené tarify za 600 Kč a více…

Když může Andrej, proč ne my

Ministerstvo financí dojednalo svoje tarify zhruba pro 5000 svých zaměstnanců. Věříme, že společně po republice najdeme více než pět tisíc chytrých spotřebitelů. Dejte o této stránce vědět i svým přátelům a doporučte jim, ať se také připojí. Čím víc nás bude, tím více ušetříme.

Chceme taky „bláznivý tarif“ s neomezeným voláním a 3GB dat za 86 Kč měsíčně

S licitováním u operátorů máme dlouholeté zkušenosti

„Je vidět, s jakými maržemi tyto firmy pracují, když nemají na straně odběratele zdatného soupeře, využijí prostor, který jim nakupující dá.“.“

PETR KAJNAR, primátor Ostravy

„Zázrak, skoro 80 %. To bylo pro nás dříve nepředstavitelné. To byla položka v rozpočtu, se kterou nešlo nic dělat a jak to vypadá, podařilo se s tím něco udělat. Samozřejmě velmi nás to zaujalo, služby tohoto charakteru mají velký potenciál na úspory.“

LUKÁŠ PLETICHAmístostarosta Jablonce nad Nisou

 „Elektronické aukce využíváme už druhým rokem. Málokterá města řeší tímto způsobem i telekomunikace, ale je vidět, že i u menších měst, jako je to naše, se to vyplatí. Potřebujeme snižovat provozní náklady, abychom měli peníze na opravy budov, na údržbu komunikací a podobně, a právě proto jsme se rozhodli využít tento moderní a očividně efektivní způsob, jak řešit veřejné zakázky.“

JANA MOCOVÁ, starostka Fulneku

Licit ovšem nejsou jen úspory ve státní správě

šetříme peníze i firmám a hlavně domácnostem

Čím víc nás je, tím víc ušetříme.

Pojďme si společně vyjednat „bláznivý tarif“ s neomezeným voláním a 3GB za 86 Kč měsíčně.

100% Garance jistoty úspor

Čísla hovoří jasně. Licit je největší nezávislá komunita chytrých spotřebitelů v ČR. Členů LICITU, kteří díky tomu ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč,  je už více než 35.000. Funguje to jednoduše, čím víc nás je, tím lepší cenu dostaneme.

100% garance bezplatných služeb

Naši členové mají k dispozici všechny služby zcela bezplatně. Veškerý provoz komunity včetně zákaznické podpory je financovaný z aukčních poplatků, které hradí dodavatelé. Členové LICITU vůbec nic neplatí, jen šetří.

100% garance kompletního zastoupení

Žádné papírování, žádné dohadování s dodavateli, žádné starosti. Vše důležité řeší za členy komunity tým zákaznické podpory LICITU. Máte tak k dispozici vše nezbytné na jednom místě, nikam nemusíte chodit. Stačí jen zavolat na naši bezplatnou linku nebo napsat na naši podporu a my už se o vše postaráme.

100% garance právní ochrany

O naše členy je dobře postaráno. Jedním z našich hlavních právních garantů je totiž největší právní kancelář v ČR. I díky této armádě právníků jsme schopni nabídnout garanci nepřerušení dodávek při změně dodavatele a garanci odpovědnosti za škodu, která je hrazená z našeho garančního fondu.

100% garance transparentnosti a nezávislosti

Jedním z důvodů, proč jsme vytvořili LICIT bylo, že už jsme měli dost nefér praktik podomních prodejců, arogantních operátorů a neprůhledných srovnávačů. Proto členům komunity garantujeme maximálně transparentní přístup a naprostou nezávislost na telekomunikačních operátorech.

Čím víc nás je, tím víc ušetříme.

Pojďme si společně vyjednat bláznivý tarif s neomezeným voláním a 3GB za 86 Kč měsíčně.