vydání 3/2020 str. 12

Vážení,

během měsíce října můžete využít bezplatnou energetickou poradnu, která Vám bude k dispozici ve dvou termínech přímo v budově Obecního úřadu obce Otice  na Opavsku, v zasedací místnosti.

Termíny energetické poradny

7.10.2020                    od 14:00 do 17:00 hodin
12.10.2020                  od 14:00 do 17:00 hodin

Kdy poradnu využít?

Pokud jste se v poslední době setkali s jakoukoli formou podomního prodeje, případně si nejste jistí, zda jste něco omylem neuzavřeli po telefonu, můžete se přijít do energetické poradny poradit, jak dále postupovat. K dispozici Vám zde bude obchodní partner renomované společnosti eCENTRE, která je se svou službou LICIT jedničkou na trhu v oblasti elektronických aukcí pro domácnosti, podnikatele a také veřejnou správu.

Jestliže uvažujete o změně dodavatele energií, můžete se do poradny také přijít informovat, jaké máte možnosti a jak nenaletět nevýhodné nabídce, ze které by pro Vás vyplývaly sankce či pokuty. V případě, že budete chtít vyzkoušet novou službu LICIT, díky které se o změnu dodavatele nebudete muset vůbec starat, můžete se přímo v energetické poradně informovat, jakým způsobem lze tuto službu využít.

Kontaktní osoba

Jan Raida, licencovaný partner LICITU a eCENTRE
+420 602 361 136, jan.raida@partnerecentre.cz