SNIŽTE SVÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

a nakupujte vše potřebné na jednom místě

Aukční nákupy

JAK VÁM SNÍŽENÍ PROVOZNÍCH NÁKLADŮ ZAJISTÍME?

LICIT Aukční nákupy

h

vyDEFINUJETE ZBOŽÍ, KTERÉ často NAKUPUJETE

Jednoduše vytvoříte seznam potravin, drogerie, kancelářských potřeb nebo jiného materiálu technického zabezpečení, který pravidelně nakupujete, včetně obchodních a logistických podmínek pro dodavatele.

'

VYHLAŠUJEME E-AUKCE vytvořenÉ na míru

Na vámi vydefinované zboží vyhlašujeme v pravidelných intervalech elektronické aukce (př.: 1×14 dnů ovoce a zelenina), do kterých pozveme vaše stávající i další, námi prověřené, dodavatele. Vše řešíme přesně na míru vašim potřebám.

NAHRÁVÁME ZBOŽÍ DO NÁKUPNÍHO PORTÁLU

Po aukcích nahráváme  zboží s cenami tří nejvýhodnějších dodavatelů na speciální e-shop – nákupní portál. Kromě toho vám zde nahrajeme i zboží, které nebylo v aukci. Jednoduše tak můžete nakupovat vše, co potřebujete, z jednoho místa. 

ZAČÍNÁTE ŠETŘIT STAROSTI, ČAS I PENÍZE

Už žádná další složitá výběrová řízení nebo průzkumy trhu. Vše realizujeme prostřednictvím pravidelných aukcí za vás. Díky aukcím a unikátnímu nákupnímu portálu začnete
ihned šetřit své starosti, čas i peníze.

%

šetří v průměru naši klienti každý měsíc na svých provozních nákladech

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA AUKČNÍCH NÁKUPŮ

stačí vyplnit a odeslat několik údajů a my se vám do 2 dnů ozveme

 


  • Odesláním formuláře projevujete zájem o služby LICIT.
    Netolerujeme žádný SPAM. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. eCENTRE, a.s. realizující službu LICIT zpracovává údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů dle platné české a evropské legislativy a GDPR. Informace o zpracování osobních údajů (www.licit.cz/pravni-ochrana).

PRO KOHO JSOU LICIT AUKČNÍ NÁKUPY určeny?

pro firmy a organizace veřejné správy, které nakupují

POTRAVINY V ROČNÍM OBJEMU 8 MIL. Kč

Jste hotelová síť, lázeňský subjekt, jídelna, nemocnice, magistrát nebo kraj a nakupujete potraviny v minimálním ročním objemu ve výši 8 mil. korun? Pak můžete ušetřit až 15 % na svých pravidelných nákupech.

MTZ V ROČNÍM OBJEMU 1 MIL. KČ

Spotřebováváte pravidelně kancelářské, úklidové nebo čistící prostředky, zdravotnický materiál nebo jiný materiál technického zabezpečení? Aukcí na míru můžete na tomto materiálu ušetřit 15 – 25 %.

Loga klientů Licit

4 HLAVNÍ VÝHODY

které mohou být už brzy i vaše

ÚSPORA PENĚZ A ČASU

Díky agregaci poptávky je zboží v průměru o 15-25 % levnější oproti průměru cen na trhu. Navíc díky nákupům z jednoho místa ušetříte spoustu času.

n

jednotná evidence

Chcete mít napříč organizacemi pořádek v tom, co se nakupuje a za kolik? Zajistíme vám jednotnou evidence všech nakupovaných položek.

Z

TRANSPARENTNOST

Už žádná další složitá výběrová řízení. U organizací veřejné správy je elektronickou aukcí splněn zákon o zadávání veřejných zakázek §6 ZZVZ.

Nákupní portál

Moderní eshop vám umožní nakupovat odkudkoli, využívat opakované objednávky, oblíbené položky, optimalizovat košík a mnoho dalšího.

CHCETE SNÍŽIT SVÉ PROVOZNÍ NÁKLADY?

je to jednoduché

KLIKNĚTE NA nezávazná poptávka aukčních nákupů

Tlačítko vás přesměruje na kontaktní formulář, kde stačí zadat jen pár údajů.

l
VYPLŇTE A ODEŠLETE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Po odeslání kontaktního formuláře vás budeme do 2 dnů kontaktovat.

ZJISTĚTE VÝHODNOST AUKCÍ NA MÍRU

Vaše stávající ceny a podmínky porovnáme s těmi, které můžete mít v LICITU.

využijte licit AUKČNÍ NÁKUPY A ZAČNĚTE ŠETŘIT

Sami se rozhodnete, zda využijete služeb LICITU a budete tak šetřit svůj čas, starosti i peníze.

jsme našim klientům ušetřili od roku 2006

MĚSTO ŘÍČANY, HOTELOVÁ SÍŤ NEBO ŠKOLNÍ JÍDELNA

ti všichni už šetří díky LICIT Aukčním nákupům 

Reference zákazníka

„Původně jsme chtěli občanům hlavně pomoci snížit náklady. V měřítku, v jakém ale sdružené aukce ve spolupráci s eCENTRE oslovily širokou veřejnost, nabývá tento trend na úplně jiném významu. Občané Říčan totiž svým krokem odstartovali i nové myšlení.“

Mgr. Vladimír Kořen

Starosta města Říčany, které začalo jako první město v ČR zaštiťovat aukce pro domácnosti, mezi prvními využívalo aukce na nákup energií pro město a jeho organizace a od roku 2017 využívá také LICIT Aukční nákupy pro běžně nakupované položky.

„Výběr dodavatelů v elektronických aukcích je běžnou praxí od ČR na západ. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že aukce zkusíme také v naší síti hotelů. Hledali jsme partnera, který se postará nejen o realizaci aukcí, ale také, aby se za tyto ceny nakupovalo. A samozřejmě nám šlo také o to, aby v žádném případě neutrpěla kvalita dodávek. Ačkoliv ještě nejsme v úplném cíli, můžu říct, že využití aukčních nákupů nám přineslo, co jsme očekávali.“

Jan Kratina

Generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels, a.s., který díky využívání aukčních nákupů ušetřil společnosti 30 milionů korun.

Reference zákazníka
Reference zákazníka

„Zpočátku jsme měli velkou obavu z dodržení kvality. To přiznávám. V kvalitě jsme ale vůbec nepoznali rozdíl, zato jsme snížili ceny vstupů. Díky úsporám můžeme rozšířit nabídku pro naše strávníky, dětem dát více ovoce, větší porci masa nebo dezert apod.“ 

Ing. Marcela Cacková

Ředitelka zařízení školního stravování Matiční dům Opava, které denně zajišťuje obědy více než 1.100 strávníkům.

CHCETE DALŠÍ INFORMACE?

je tu pro vás naše manažerka pro klíčové zákazníky

Petra Šimčáková

simcakova@ecentre.cz
+ 420 734 442 683

Jste stávajícím klientem?

Využijte přihlášení do nákupního portálu