Volejte zdarma 800 303 070

MŮŽEME TANKOVAT LEVNĚJI?

Jsme největší sdružení spotřebitelů v ČR (je nás víc než 75 tisíc) a díky tomu umíme pro naše členy vyjednat ceny, na které běžný zákazník nedosáhne.

PŘIPRAVUJEME!

Které sítě benzínek v ČR jsou nejpočetnější
a KOLIK PENĚZ NA NICH UTRATÍME?

V České republice existuje  3931 veřejných benzínových stanic. V přepočtu na rozlohu naší země tak připadá na každých 29 km2 jedna benzínová stanice.

Nejčastěji člověk potká čerpací stanici značky Benzina patřící Unipetrolu – PKN Orlen (Polsko) nebo stanici zn. MOL, Pap Oil a Slovnaft, které společně spadají pod koncern MOL (Maďarsko). Třetí největší síť stanic zajišťuje česká společnost ČEPRO, a.s., která pod obchodním názvem Euro Oil nabízí 192 benzínek napříč ČR. EuroOil je tak největší českou sítí benzínových stanic.

České domácnosti za PHM ročně utratí 69,9 miliard korun. Jednu domácnost tak benzín či nafta stojí ročně téměř 16 tisíc korun. Měsíčně tak z rodinných rozpočtů vydáme na PHM v průměru 1330 korun.

Zásadními motivy pro to, kde tankujeme, je přitom pro nás právě cena a kvalita pohonných hmot, ale i kvalita kávy a poskytovaných služeb na benzínových stanicích.

PŘIPRAVUJEME