Příležitost pro každého

Podnikání ve spolupráci s komunitou LICIT

Buď obchodním partnerem aukční síně eCENTRE

Hledáte práci, která by Vám dávala smysl? Chcete flexibilní pracovní dobu a možnost plánovat si pracovní den dle svého uvážení? Pracujete rádi z domu? Pak hledáme právě Vás!

Komunita LICIT Vám v rámci partnerství s nejvýznamnější aukcí síní eCENTRE, a.s. nabízí možnost stát se jejím nezávislým obchodním partnerem, jehož hlavní pracovní náplní je pomáhat lidem šetřit peníze v různých komoditách (např.: energie, telekomunikace, potraviny ad.).

eCENTRE, a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, která působí v oblasti realizace elektronických aukcí  již od roku 2006. Za dobu svého působení přispěla ke změnám na energetickém trhu ve prospěch spotřebitelů a získala přízeň desetitisíců klientů. Díky spolupráci s obchodními partnery a komunitou LICIT se eCENTRE, a.s. podařilo ušetřit svým klientům již více než 1,5 miliardy korun.

 

Chcete více informací?

Přijďte na pravidelné setkání obchodních partnerů a zájemců o spolupráci s eCENTRE s názvem Business Open. Dozvíte se, jakou příležitost Vám eCENTRE nabízí, jaké služby můžete klientům v rámci komunity LICIT zcela zdarma nabízet a kolik si díky tomu můžete vydělat. Nepropásněte svou příležitost a přijďte na Business Open!

Business Open v Ostravě

Každé pondělí,
od 19:00 hodin,
Hotel Harmony,
28. října 1263/170, 709 00 Ostrava

eCENTRE, a.s. - Business Open Ostrava

Libor Slischka

Organizátorem Business Open v Ostravě i v Brně je Senior obchodní manažer eCENTRE, který už pomohl tisícům klientů ušetřit a desítkám nových obchodních partnerů úspěšně odstartovat jejich podnikání. 

Business Open v Brně

Každý sudý čtvrtek,
od 18:00 hodin,
Hotel eFi,
Bratislavská 52, 602 00 Brno

eCENTRE, a.s. - Business Open Brno

Kontakt

Přijďte rovnou na Business Open nebo nás kontaktujte na e-mailu níže.
Podle lokality Vašeho působení pak Váš kontakt předáme jednomu z našich TOP obchodních partnerů,
který Vás provede začátkem celé spolupráce.

E-mail:
haburova@ecentre.cz