Využijte LICIT!

Neplaťte zbytečně nic navíc a buďte pod ochranou nezávislé aukční síně. Zbavte se starostí a získejte vylicitované nejlepší ceny a podmínky z elektronické aukce. Garantujeme Vám bezpečnou změnu dodavatele bez problémů a sankcí. Vše zajistíme za Vás.

Jak to celé funguje?

Každý měsíc pořádáme elektronické aukce, ve kterých snižujeme ceny energií domácnostem i firmám.
Dodavatelé v těchto e-aukcích bojují o získání sdružené skupiny klientů a tak snižují ceny energií o 20 – 40 %.
Dodavatel, který v e-aukci nabídne nejlepší ceny energií bez skrytých poplatků a zároveň garantuje klientům stanovené podmínky, se stává vítězem.

Váš 1. krok

Zanechejte nám kontakt. My Vás ještě ten den (mimo víkend) kontaktujeme s tím, kolik v průměru můžete ušetřit podle toho, zda bydlíte v bytě či rodinném domě a podobně. Úsporu si můžete spočítat i sami v kalkulačce!

Váš 2. krok

Zašleme Vám Garance a Pověření k zastupování, na jehož základě za Vás vyřídíme veškeré nutné administrativní záležitosti. Podepsané Pověření stačí zaslat zpět na adresu eCENTRE, a.s.

N

Váš 3. krok

Pak už se jen těšíte, až vše vyřídíme za Vás! Zašleme Vám již podepsanou smlouvu s dodavatelem vzešlým z e-aukce. Navíc Vám garantujeme kompletní, bezpečný přechod od jednoho dodavatele k druhému.

Garantujeme Vám

Zároveň s Pověřením k zastupování Vám zasíláme Garance, ve kterých se eCENTRE, a.s. zavazuje, že změna dodavatele bude pro Vás jednoduchá, bezproblémová a navíc ZCELA ZDARMA.

  • Garance bezproblémového zajištění dodávek
  • Garance cenové výhodnosti
  • Garance administrativně-právního servisu

Garance ke stažení ZDE

Společnost eCENTRE, a.s. je hrazena z aukčních poplatků, které hradí dodavatelé, kteří zvítězí v e-aukcích a férově tak získávají celou skupinu klientů.

Jaké jsou výhody změny dodavatele energií s eCENTRE?

Už žádné obavy, zda Vám ten či onen dodavatel nabízí skutečně výhodnou cenu a podmínky!

Jsme nezávislá e-Aukční síň. Nejsme v triku žádného z dodavatelů, v aukci zkrátka získáváme nejlepší ceny na trhu.

Jsme hrazeni z aukčních poplatků – Služba je pro Vás zcela ZDARMA.

Veškerý administrativní servis zajistíme za Vás.

Smlouva s dodavatelem vzešlým z e-aukce

Zasíláme Vám vždy již podepsanou smlouvu s dodavatelem vzešlým z e-aukce. Smlouvu za Vás podepisuje jeden ze tří pověřených zaměstnanců eCENTRE, a.s. zplnomocněný společností eCENTRE, a.s.

Náhled Plné moci pověřených osob: