Vaše registrace proběhla úspěšně

Nyní zbývá ještě jedna důležitá věc. Protože nemůžeme garantovat, že výhodné tarify dojednáme ze začátku pro všechny zájemce, budou tyto tarify přednostně nabídnuty těm, kteří jsou již členy Licitu. Proto doporučujeme provést, co nejdříve, aktivaci vašeho účtu. Je to zcela zdarma a bez závazků.

3 snadné kroky

plná aktivace účtu Vám zabere jen malou chvíli

1. Zadáte vaše informace

Pro aktivaci účtu na LICITU stačí jen vyplnit Vaše informace na této stránce.

2. VYPLŇTE KRÁTKÝ DOTAZNÍK, JAKÉ SLUŽBY VYUŽÍVÁTE

Na další stránce s potvrzením najdete krátký dotazník. Potřebujeme už jen pár informací.

3. již brzy vám zašleme další informace

Jakmile pro Vás s operátory vyjednáme výhodnou cenu, zašleme vám další informace.

napsali o nás

5 garancí pro všechny naše členy

úspora, jistota, komfort, bezpečí, ochrana

100% Garance jistoty úspor

Čísla hovoří jasně. Členů LICITU, kteří díky tomu ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč,  je už více než 35.000. Například jen na energiích dosahuje úspora až 40 %. Funguje to jednoduše, čím víc nás je, tím lepší cenu dostaneme.

100% garance bezplatných služeb

Naši členové mají k dispozici všechny služby zcela bezplatně. Veškerý provoz komunity včetně zákaznické podpory je financovaný z aukčních poplatků, které hradí dodavatelé. Členové LICITU vůbec nic neplatí, jen šetří.

100% garance kompletního zastoupení

Žádné papírování, žádné dohadování s dodavateli, žádné starosti. Vše důležité řeší za členy komunity tým zákaznické podpory LICITU. Máte tak k dispozici vše nezbytné na jednom místě, nikam nemusíte chodit. Stačí jen zavolat na naši bezplatnou linku nebo napsat na naši podporu a my už se o vše postaráme.

100% garance právní ochrany

O naše členy je dobře postaráno. Jedním z našich hlavních právních garantů je totiž největší právní kancelář v ČR. I díky této armádě právníků jsme schopni nabídnout garanci nepřerušení dodávek při změně dodavatele a garanci odpovědnosti za škodu, která je hrazená z našeho garančního fondu.

100% garance transparentnosti a nezávislosti

Jedním z důvodů, proč jsme vytvořili LICIT bylo, že už jsme měli dost nefér praktik podomních prodejců, arogantních dodavatelů a neprůhledných srovnávačů. Proto členům komunity garantujeme maximálně transparentní přístup a naprostou nezávislost na dodavatelích.

Začněte využívat všechny výhody členství

R

Aktivace účtu je zdarma

R

Už je nás více než 55 000

R

Dohromady jsme ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč

1.Fakturační údaje

Česká republika

2. Rekapitulace

Produkt Cena celkem
Telekomunikace  × 1
Mezisoučet
Cena celkem