Staňte se součástí…

e-Aukční síň eCENTRE, a.s., která stojí za komunitou LICIT, realizuje pravidelné vzdělávací a společenské akce
pro své obchodní partnery a zájemce o poskytované služby. Součástí těchto akcí můžete být i Vy!

Nejbližší akce pro partnery LICITU

Produktové veletrhy pro licencované obchodní partnery komunity LICIT a e-aukční síně eCENTRE a výroční e-Konference pro členy komunity LICIT, partnery, klienty a dodavatele.

Brunch s LICIT Aukčními nákupy

Pravidelné pozdní snídaně pro hotely, lázně, domovy pro seniory a další subjekty, které chtějí šetřit na nákupu potravin, drogerie, a dalším zboží.

Archiv akcí

Přehled předešlých akcí nejen pro partnery LICITU.

Produktový veletrh 24.3.2018

Jsi obchodním partnerem komunity LICIT a aukční síně eCENTRE? Pak zaměř svou pozornost na následující řádky … :). Už nyní pro Tebe připravujeme jeden z pětice letošních Produktových veletrhů, který se uskuteční 24.3.2018 v Multifunkční aule Gong. Na co se můžeš těšit tentokrát? Podíváme se na zpětné vazby klientů na nový Balíček služeb LICIT by eCENTRE, ukážeme si, jak to vypadá s aktuální situací na trhu a co řeší institut LICIT Imbudsmana a představíme Ti třeba i zbrusu nové Kluby LICITU. Samozřejmě nemohou chybět oblíbené specializované workshopy pod vedením TOP lídrů celé obchodní sítě a individuální konzultace se členy aukční síně eCENTRE.

Přijď se setkat s lidmi, kteří společně tvoří komunitu LICIT a zajišťují lidem na trhu lepší ceny a podmínky pro život. Vstupenky jsou v prodeji do středy 21.3.2018. Těšíme se na Tebe!

 

Místo konání a časový harmonogram

Multifunkční aula Gong, Ruská 2993, 703 00 Ostrava-Vítkovice

ADRESA:
Multifunkční aula Gong – Malý sál, 1.patro
Ruská 299
703 00 Ostrava-Vítkovice

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM:
bude upřesněn

Kalendář akcí